Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Deristil'in varoluş amacı; modayı ve kaliteyi en iyi şekilde birleştirerek, uygun fiyatlarla tüm müşterilerine, öncelikle kendi satış noktaları aracılığı ile ulaştırmaktır.

Hedeflerimiz

Karlılık, Deristil'in yeni yatırımlarını ve araştırma geliştirme etkinliklerini finanse etmek için kullandığı asıl kaynaktır. Bu nedenle mağzamızın performansını değerlendirirken göz önünde bulundurduğumuz en önemli kriter uzun vadede karlılıktır. Özetle hedefimiz sadece büyümek değil, uzun vadede kar ederek büyümek ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda tartışmasız lider konumuna gelmektir.

Müşteri Memnuniyeti

DeriStil, kendisini üretim sektörünün değil hizmet sektörünün bir parçası olarak görmektedir. Kaliteli ürün ve kusursuz bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak birinci öncelikli amacımızdır.

Kalite

DeriStil markası en değerli öz sermayemizdir. Bu değeri kaliteden kesinlikle ödün vermeden korumaya kararlıyız. Müşterilerimiz, işimizin aynasıdır. Sürekli olarak "en mükemmel" olmak ve "mutlu müşteriler" yaratmak en büyük hedefimizdir. İlişki içinde olduğumuz herkese karşı adil olmak, dürüst olmak ve saygın bir iş ahlakına sahip olmak çok önemli bir değerimizdir.

Kaliteli Üretim

DeriStil kaliteli üretimin; iyi eğitilmiş, sürekliliği olan bir işgücünün varlığı ile mümkün olabileceğine inanmış bir yönetim anlayışı ile yönetilmektedir. DeriStil, işyerinde çalışanların yaratıcı gücünü, şevkini, beyinlerini ve yüreklerini firmamızın ilerlemesi ile bütünleştirecek bir çalışma atmosferi yaratarak, kalite sisteminin gerektirdiği; Üretim odaklı yapı yerine, müşteri odaklı yapıyı benimseyip, müşteri memnuniyetini artırarak, İç müşteri kavramını benimseterek, Çalışanlarda yatay, dikey iletişimi ve motivasyonu artırarak, Her defada, ilk defada hatasız üretimi hedefleyerek, Verimliliği artırıp / üretim hatalarını ve fireleri azaltarak, Tasarım, üretim ve servis konularında ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi doğrultusunda, Her aşamada, görev tanımlarının, prosedür ve talimatların etkin bir şekilde uygulanması, kayıtlarının tutulması ve kalitenin sürekliliğinin temin edilmesi ile geliştirilmiş bir kalite sistemine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.