Teslimat Koşulları

TESLİMAT

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir, ne kadar sürede elime geçer?

deristil.com.tr olarak, amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra aynı gün içinde kargoya teslim edilecektir. Saat 15:00'den önce gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kargo için ne kadar ödeme yapmam gerekecek?

Deristil.com.tr’den vereceğiniz 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücret ödemezsiniz. 100 TL altındaki siparişlerinizde ise 5 TL kargo bedeli ürün miktarına eklenir. Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte aynı anda faturalandırıldığından daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Sipariş ettiğim ürün stoklarınızda yoksa ne yapıyorsunuz?

deristil.com.tr üzerinden siparişini verdiğiniz bir ürünün stoklarda olmama ihtimali yok denecek kadar azdır. Çünkü deri.com.tr, internet üzerinden satış yapan birçok firmadan farklı olarak, ürünlerini kendi deposunda veya mağazalarında stoklamaktadır. Böylece müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri çok daha hızlı bir şekilde teslim alırken, aynı zamanda tedarikçiler üzerinden sipariş alan diğer birçok satış sitesinde yaşayabilecekleri hiçbir sorunla karşılaşmamaktadır.

Fiziki bir kaza veya teknik bir hatadan dolayı stoklarda olmayan bir ürünün alışveriş sayfalarında aktif görünmesi gibi nadir durumlarda ise, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve bu sorun en uygun şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Böyle bir durumda yeni bir sipariş verebilir, sipariş vermiş olduğunuz ürünün muadilinin gönderilmesini isteyebilir ya da siparişinizi iptal ederek paranızın iadesini talep edebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz bedel en kısa sürede ödeme tercihinize göre bankanıza iade edilecektir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.