Müşteri Hizmetleri
Üyelik
 • Neden üye olmalıyım?

  Alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmiyor. Üye olduğunuz yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilir, size özel alışveriş olanaklarından faydalanabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.

  Üye olurken vereceğiniz bilgilerin güvenli bir şekilde saklanacağına, üçüncü şahıs ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacağına emin olabilirsiniz. (deristil.com.tr Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi)

 • Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

  Evet, üye olmadan sadece e-posta ve adres bilgileriniz ile alışveriş yapabilirsiniz. Üye olmak yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlar. Üye olmak için tıklayınız.

 • Üyelik bilgilerimi güncelleyebilir miyim?

  Evet, tüm bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra 'Hesabım' bölümünde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hesabıma ulaşmak için tıklayınız.

 • Şifremi unuttum?

  E-posta adresiniz ile şifremi hatırlat bağlantısından yeni bir şifre talep edebilirsiniz. Talebiniz sonucu gönderilecek e-postada yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 • Üyelerinizie hangi sıklıkta e-posta gönderiyorsunuz?

  İlk defa üye olan kullanıcılarımıza, üyelik ve genel bilgilendirme amaçlı bir e-posta gönderilir. Bunun dışında üyelik formunda bizden kampanya, indirim ve duyurular hakkında bilgilendirici e-posta almak istediğini belirten üyelerimize, ayda ortalama bir veya iki kez e-bülten göndermekteyiz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.