Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Sipariş Ettiğim Ürünün İadesini Nasıl Yapabilirim?

Deristil.com.tr üyelerinin “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 14 gündür. Deristil.com.tr’den satın aldığınız, bedeni uymayan ve/veya kullanmadığınız, hasar görmemiş, kutusu ve etiketleri orijinal olan ürünü 14 gün içinde başka bir ürünle değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

İade edilen ürünlerin durumuyla ilgili herhangi bir tereddüt yaşanması halinde kullanılmış ya da hasar görmüş ürünlerin iadesinde sahteciliği önlemek amacıyla gerekli inceleme yapıldıktan sonra Deristil'in uzmanlaşmış personelinin fikri geçerli olacaktır.

İade için ürünlerinizi 14 gün içinde paketinizi  Aras Kargo firmaları ile gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. No:12/111 KADIKÖY/İSTANBUL

2- İade ve İşlem Süresi

İade durumunda ödeme şeklinize göre iade yapılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Deristil.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi 3-5 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Taksitli yapılan ödemelerin iadeleri banka tarafından aynı taksit sayısında iade edilir.

Havale ödemelerinde banka hesap bilgilerinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir, havale tutarının iadesi sadece sipariş veren kişiye ait bir hesap numarasına yapılır. İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması gerekmektedir. Ürünler piyasa fiyatının altında olmasından dolayı cüzi miktarda kargo ücreti kesilmektedir. 

İade için ürünlerinizi 14 gün içinde anlaşmalı kargo firması ile gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi Efes İş Hanı No:12/111 Kadıköy / İstanbul

Sürat Kargo İade Kodu : 1346443740

Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik özel olarak hazırlanan kişiselleştirilmiş ürünlerde, kişiye özel sipariş üzerine üretilen ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamakta; müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir.

3- deristil.com.tr'den alınarak bana gönderilen hediyeyi değiştirmem mümkün mü?

deristil.com.tr’den alınan her ürünü faturanızla fatura tarihinizden itibaren 14 gün içerisinde değiştirme imkânına sahipsiniz.

Faturası olmayan ürünlerin değişim işlemi yapılamaz.

Deristil.com.tr’den alınan ürünlerin iade işlemi sadece ürün incelendikten ve iadeye uygunluk onayı verildikten sonra faturası ile birlikte yapılır.

Deristil.com.tr üzerinden alınarak hediye gönderilen ürünlerin iadesi yapılamamakta sadece değişimi yapılabilmektedir.

4- İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde iade tutarı, iade talebiniz onaylandıktan ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere deristil.com.tr herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.