İade ve Değişim

İADE ŞARTLARI

Deristil.com.tr'den gerçekleşen alışverişlerinizde İADE ve DEĞİŞİM talepleriniz deristil.com.tr üzerinden gerçekleşmektedir. Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Deristil.com.tr'den ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda maalesef ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

1. İADE EDİLECEK ÜRÜN

2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI

İADE EDİLECEK ÜRÜN

1. Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

3.İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünlerde Cayma Hakkı geçerli değildir.

2. İade edilecek ürünün, 15 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI

1. İade işlemi için FATURA' nın aslının gönderilmesi gerekmektedir.

2. İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

Deristil.com.tr'de tipografik/yazım hatalarından doğabilecek sorunlardan Deristil sorumlu tutulamaz.

Deristil.com.tr  önceden bildirmeksizin kampanya ve indirimleri sona erdirme, fiyat değişikliği uygulama hakkını saklı tutar.

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler kullanılmamış olması şartıyla anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile gönderilmelidir.Ürün fiyatlarımız piyasa fiyatlarının altında olmasından dolayı iade işlemlerinde cüz'i miktar kargo bedeli kesilmektedir.

İade departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınarak ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler birkaç gün içerisinde hesaba yansımaktadır. Taksitli alışverişlerde, İade tutarın tamamı tarafımızdan iade edilmektedir.Taksitlendirme işlemi ve her ay artı bakiye olarak iade tutarının, taksitli şekilde hesabınıza yansıtılması bankanızla alakalıdır.Bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz Aras kargo firması tarafından teslim alınabilir. 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Ürünün orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili 14 gün içerisinde değişim talep edebilirsiniz.

DEĞİŞİM İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

1. DEĞİŞİM YAPILACAK ÜRÜN

2. DEĞİŞİM YAPILACAK ÜRÜNÜN FATURASI

3. Değişim işlemi için ürünün FATURANIN aslını göndermeniz gerekmektedir.

4. Değişim talep ettiğiniz ürünle yeni ürün arasında fiyat farkı bulunması durumunda, ödeme açıklama kısmına " SİPARİŞ NUMARASI " belirtilerek, aradaki farkın hesap numaramıza havale olarak ödenmesi gerekmektedir.

5. Değişim işlemleri 1-3 iş günü içerisinde stok durumuna bağlı olarak gerçekleşmektedir.

6. Değişim işleminde Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır. 

GÖNDERİ ADRESİ

Osmanağa Mahallesi Kuşdili Caddesi Efes İş Hanı No:12/111 Kadıköy - İSTANBUL

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.